فقط آنلاین

کیف محافظ باتری در هنگام شارژ 18x22 (نقره ای)

محصول جدید

کیف محافظ باتری در هنگام شارژ 18x22 (نقره ای)

جزئیات بیشتر

1 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

120,000تومان بدون مالیات

اطلاعات بیشتر

باتری های لیتیوم پلیمری در هنگام شارژ احتمال خطرات از جمله انفجار و آتش سوزی دارند. با استفاده از کیف محافظ باتری در هنگام شارژ، می توانید میزان این خطرات را برای خود و خانواده تان به حداقل برسانید.
کیف محافظ باتری در هنگام شارژ 18x22 (نقره ای) در واقع یک کیسه نسوز است که به گونه ای طراحی شده است که از آتش سوزی های احتمالی ناشی از باتری های لیتیوم پلیمری به ویژه در هنگام شارژ جلوگیری کند.
توجه : لطفا هیچ گاه باتری های لیتیوم پلیمری خود را به ویژه در هنگام شارژ بدون محافظ رها نکنید ، چون ممکن است عواقب جبران ناپذیری را در پی داشته باشد.
این کیسه از موادی ساخته شده است که الیاف آن کاملا مشابه با لباس آتش نشانان بوده و حداکثر محافظ از شما را در هنگام آتش سوزی باتری سبب می شود.

کیف محافظ نسوز ضد ضربه و ضد حریق باطری های لیتیومی سایز خیلی بزرگ

این محصول مختص نگهداری باتری‌های لیتیوم پلیمر است . تولید باطری های لیتیوم پلیمر (لیپو ) با آنکه انقلابی در صنعت الکترونیک و مدل به وجود آورد ولی خطرات فراوانی را هم به دنبال داشت . به علت وجود احتمال آتش گرفتن این نوع از باتری‌ها پیشنهاد می‌شود، هنگام شارژ کردن و یا در زمانی که از باتری‌ استفاده نمی‌شود، آن‌ها را در داخل این محفظه‌ها قرار دهید. جنس این محصول از فایبرگلاس نسوز می‌باشد و دارای ابعاد 30x23cm است که میتوان درون آن 6 تا 8 باطری متوسط و بزرگ را قرار داد .

توجه : در نظر داشته باشید این محصول خسارات وارده در هنگام آتش گرفتن باتری را به میزان زیادی کاهش می‌دهد، بااین‌حال می‌بایست تمامی نکات ایمنی در هنگام شارژ کردن باتری را رعایت کنید.

نکات ایمنی:

در حین شارژ باتری لیتیوم پلیمر، هرگز آ‌ن را بر روی سطح‌های قابل اشتعال قرار ندهید.

در هنگام شارژ کردن باتری مدام آن را چک کنید و در صورت مشاهده هرگونه تغییر در ظاهر باتری، آن را از برق جدا کرده و به خارج از محیط منتقل کنید.

در هنگام استفاده از این محفظه، درب روی آن را ببندید تا باتری به‌طور کامل پوشیده باشد.مشخصات :

  • ساخته شده از مواد چند لایه فایبرگلاس مقاوم در برابر آتش
  • دارای چسب پارچه ای قوی برای نگه داشتن در کیسه
  • ضخامت : 6 میلیمتر
  • ابعاد کیسه : 18x22 سانتی متر
  • وزن : 140 گرم

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

کیف محافظ باتری در هنگام شارژ 18x22 (نقره ای)

کیف محافظ باتری در هنگام شارژ 18x22 (نقره ای)

کیف محافظ باتری در هنگام شارژ 18x22 (نقره ای)

برچسب ها

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: